Tel. numeris
885248619834010609436216722232271

Adresas
Vilnius

UAB „EuroEGO“ įmonė turinti didelę patirtį stendų gamyboje ir prekyboje – Jums padės išsirinkti geriausią variantą, kuris suteiks pranašumo ir išskirtinumo renginio metu. „IsoFrame“ stendų sistemas siūloma rinktis iš 3 rūšių:

 

ISOframe wave – lankstūs stendai; https://youtu.be/Jyo1n0E4fqw

ISOframe counters – reprezentaciniai info stalai; https://youtu.be/jtlFHiL0IBM

ISOframe exhibit – fiksuoti stendai; https://youtu.be/YKazWPZi52M

 

 

Visos šios sistemos jungiasi tarpusavyje, tad galima sukurti ypač originalų stendą, taip pat kiekvieną kartą sudėliojant jį vis kitaip. Stendai pagaminti iš anoduoto aliuminio, tai suteikia patvarumą, kokybę ir tvirtumą. Stendą paprasta atnaujinti – galima keisti plakatus, prijungti ir atjungti papildomas detales. Į stendą galima tvirtinti lentynas, TV, LED šviestuvus, prijungiamus stalus, vitrinas, bei įkomponuoti kambariuko sistemą su durimis ir užraktu. ISOFrame sistemos stendus patogu pervežti automobiliu, ar transportuoti lėktuvu, o surinkimui nereikia jokių papildomų įrankių. Gaminto suteikiama net 10 metų garantija. Pristatome visoje Lietuvoje.

 

„Iso frame“ konstrukcijos pristatymas:

www.euroego.lt/home/stendai-iso-frame-aliuminiai/stendai-iso-frame-aliuminiai-wave

 

Reklaminiai baneriai ir stoveliai, tekstiliniai mobilūs stendai, mobili stendų sistema, Roll up ir Pop Up stendai. Podiumai, stendai prezentacijoms ir renginiams, informaciniai grindų stovai, reklaminiai barjerai su reklama. Parodų stendų įrengimas, atitvarų sistema su virvėmis, scenos ir sceninės konstrukcijos, reklaminės iškabos. Foto sienelių nuoma, lankstūs stendai, ardomi stendai ir info stalai, kilnojami reklaminiai stendai. Reklaminės vėliavos ir vėliavų stiebai, ekspozicijų ir parodinių stendų projektavimas, reklaminiai stendai, scenų gamyba iš aliuminio konstrukcijų. Foto sienelės, stendai ant sienos, konferencijų ir renginių įrengimas.

 

UAB EuroEGO Ltd.

Tel.: +37060512959,

Tel.: +37060631237

info@euroego.lt

www.euroego.lt

Komentarų nėra

Komentuoti