Tel. numeris
Telefono numeris nenurodytas

Adresas
Baltijos g.

Pasirūpinkite namų, automobilio ar biuro saugumu stilingai – www.vytenugesintuvai.lt prekiauja ne tik standartiniais gesintuvais, bet gaminame ir išskirtinio dizaino, tačiau visus saugumo reikalavimus atitinkančius, gesintuvus. Visi gesintuvai yra sertifikuoti, tad rinktis Jums – ar personalizuotą gesintuvą, ar standartinį.

 

Gesintuvai gali būti priderinti prie užsakovo reikalavimų: galime pagaminti su Jūsų pasirinktu dizainu bei uždėti įvairius užrašus, įmonių logotipus. Galima rinktis iš mūsų siūlomų dizaino variantų https://www.vytenugesintuvai.lt/galerija/ arba pasiūlyti savo – mes mielai prisideriname prie kliento pageidavimų ir stengiamės įgyvendinti vizas jų vizijas! Tad nesvarbu ar ieškote dovanos namams, ar įkurtuvių dovanos – tai puikus dovanos pasirinkimas bet kuriai progai. O gal reikia gesintuvo namams ar automobiliui? Susisiekite, mes viskuo pasirūpinsime.

 

“Vytėnų gesintuvai” įsikūrę Kaune, tačiau pristatome visoje Lietuvoje. Personalizuoto gesintuvo pagaminimo laikas yra 5 darbo dienos.

Komentarų nėra

Komentuoti